Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie Metody Rytmiki

do   22.04.2023

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii i Edukacji i Muzycznej
Katedra Edukacji Muzycznej i Rytmiki - specjalność Rytmika

zapraszają do udziału w wydarzeniu:

Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie Metody Rytmiki
„Sztuka i edukacja -współczesne formy działań w ramach metody rytmiki w perspektywie europejskiej”
realizowane w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+„Rytmika w Edukacji i Praktyce Artystycznej”

International Master Classes in the Eurhythmics Method
„Art and education - contemporary formsof eurhythmics activity in a European perspective”
implemented as part of the international Erasmus+ project „Eurhythmics in Education and Artistic Practice"

20 - 22 kwietnia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy  - szczególne nauczycieli rytmiki pracujących w szkołach wyższych (akademiach muzycznych, uniwersytetach itp.) jak również  nauczycieli szkół muzycznych II i I stopnia oraz innych placówek do wzięcia udziału w działaniach praktycznych o charakterze warsztatowym z zakresu szeroko rozumianej metody rytmiki.

Kursy Mistrzowskie są współorganizowane przez

• Kungliga Musikhögskolan i Stockholm w Szwecji;
  • Universität für Musik und darstellende Kunst Wien w Austrii;
  • Universität der Künste Berlin w Niemczech.

Nie ma opłaty wpisowej - wydarzenie jest finansowane ze środków Erasmus+ (obecność osób zakwalifikowanychdo udziału w warsztatach jest obowiązkowa - w przypadku rezygnacji bardzo prosimy o niezwłoczną informację w celu uzupełnienia listy uczestników).

Szczegółowe informacje i program oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników kursów poniżej