Akademia Przedszkolaka

Akademia Przedszkolaka zaprasza na zajęcia muzyczne!

Akademia Przedszkolaka – to forma zajęć umuzykalniających dla dzieci od 1,5 do 6 roku życia. Zajęcia prowadzone są w Akademii Muzycznej  raz w tygodniu we wtorki, w godzinach popołudniowych. Zajęcia o charakterze zabaw muzycznych nawiązują do tradycyjnych dziecięcych zabaw z piosenką, typowych dla polskiego dziecięcego folkloru.
Autorka zajęć pragnie zachęcić rodziców i opiekunów  do aktywnego uczestnictwa, stąd ich obecność na zajęciach jest mile widziana.

Z kilkuletniego doświadczenia z prowadzonych zabaw powstała książka wraz z płytami CD i DVD,  autorstwa adt dr Dominiki Lenskiej zatytułowana „Muzyka ludowa w edukacji małego dziecka”, Katowice 2014.

Zajęcia rozpoczynają się 3 października, zapisy do 25 września. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres : D.Lenska{at}am.katowice.pl

Opłata miesięczna wynosi 100 zł; w przypadku rodzeństwa drugie i następne dziecko – 50zł.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Prowadząca zajęcia adt dr Dominika Lenska jest doświadczonym pedagogiem Akademii Muzycznej.

Więcej informacji:
Katedra Edukacji Muzycznej i Rytmiki