Złota Gloria Artis dla Rektora prof. dr. hab. Władysława Szymańskiego

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Władysław Szymański, decyzją Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Hanny Wróblewskiej uhonorowany został Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Uroczystość wręczenia Medalu miała miejsce 4 czerwca br. na Zamku Królewskim w Warszawie,  odznaczenie wręczała Wiceminister Marta Cienkowska.

Obok Rektora naszej Akademii, Złotymi Medalami ,,Zasłużony Kulturze Gloria Artist” uhonorowani zostali również następujący Rektorzy uczelni artystycznych:

• prof. dr hab. Klaudiusz Baran - Rektor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
  • prof. dr hab. Wojciech Malajkat - Rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
  • prof. ASP dr hab. Krzysztof Polkowski - Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku
  • prof. dr hab. Dorota Segda  - Rektor Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

Więcej informacji: