"Podaruj mi piosenkę" Piosenki dla dzieci na głos z fortepianem

Numer: ISMN: 979-0-9020117-0-9
Objętość: 18 str.
Cena: 17.00 zł
Przepraszamy, aktualnie brak towaru w magazynie.

Śpiewnik "Podaruj mi piosenkę" jest pokłosiem konkursu kompozytorskiego ogłoszonego w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego wiosną 2015 roku. Organizatorem konkursu była Katedra Pedagogiki Muzyki przy współpracy Zakładu Edukacji Muzycznej i Zakładu Muzykoterapii. Konkurs przeznaczony był dla studentów Kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, a jego celem było wzbogacenie polskiej literatury muzycznej o wartościowe pieśni i piosenki przeznaczone dla dzieci do lat dwunastu. Przedmiotem konkursu była piosenka na głos z akompaniamentem fortepianu lub gitary, do tekstu poety polskiego. W gronie laureatów znalazło się pięcioro młodych autorów, których kompozycje zawarto w niniejszym śpiewniku. Mamy nadzieję, że piosenki spodobają się zarówno nauczycielom, jak i dzieciom, i będą chętnie śpiewane nie tylko w salach lekcyjnych.

"Podaruj mi piosenkę" Piosenki dla dzieci na głos z fortepianem