Warsztaty eksploracji w Universität der Künste Berlin

22-26.11.2021 r.

W dniach 22-26.11.2021 r. odbył się tydzień warsztatów/research/eksploracji (wspólnej pracy studentów polskich i niemieckich) prowadzony przez Dorothea Weise w Universität der Künste Berlin w ramach 3-letniego Międzynarodowego projektu "Eurhythmics in Education and Artistic Practice". W spotkaniu uczestniczyła dr hab. Barbara Dutkiewicz, prof. AM, Iga Eckert oraz grupa studentów. Podczas spotkania zaprezentowana była interpretacja muzyki Kuby Więcek Trio, "Niszczycielskie buldożery" wykonanie: Blanka Moryc, Karolina Lisowska, Marianna Siptarova, choreografia muzyki: Barbara Dutkiewicz. W spotkaniu wzięli udział także:  Maria Hector, Jutta Goldgruber, Eva Wedin, Paulina Figaszewska, Blanka Moryc, Karolina Lisowska, Marianna Siptarova, Marta Jarzyna, Angelika Galara, Marysia Flig.