Ogólna informacja dla studentów - Kursy językowe, staże / praktyki, obiekty sportowe, rozrywka, organizacje studenckie

Kursy językowe

Akademia Muzyczna współpracuje ze Szkołą Polskiego Języka i Kultury przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach tej współpracy, Szkoła oferuje regularny kurs językowy ze zniżką dla studentów Erasmusa. Aby dowiedzieć się o szczegółach, należy zgłosić się do koordynatora programu Erasmus.

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus
Dział Nauki i Nauczania pok. A
tel. +48 32 7792354
erasmus@am.katowice.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 11:00 - 14:00

Staże / praktyki

Informacje na temat ofert pracy, staży i praktyk dla studentów i absolwentów znajdują się na stronie Biura karier.

Obiekty sportowe, rozrywka

Centrum Informacji Turystycznej - Miasto Katowice

Instytucje kultury:

Kina i centra rozrywkowo-handlowe w Katowicach:

Park “Dolina Trzech Stawów”

Duży park znajdujący się w Katowicach, niedaleko dzielnicy Osiedle Paderewskiego-Muchowiec. Na terenie parku znajduje się parking, liczne ścieżki rowerowe i przystań wodna z boiskami do siatkówki plażowej (ul. Murckowska 215).

Park Śląski

Znajdujący się na pograniczu Siemianowic Śląskich, Chorzowa i Katowic Park Śląski zajmuje aż 620 hektarów. Teren Parku Śląskiego to także niecodzienne nagromadzenie oraz urozmaicenie turystycznych i rozrywkowych atrakcji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach

Organizacje studenckie