Duet fortepianowy w składzie: Magdalena Rubin i Jan Probosz, studenci klasy kameralistyki dra Macieja Słapińskiego, zdobyli I nagrodę na VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym i Kameralnym im. Janiny Romańskiej-Werner w Krakowie, 30-31 maja 2026 r., Kraków.