I co dalej? Zebranie wykładowców uczelni europejskich w ramach Międzynarodowej Konferencji „Rytmika w Edukacji i Praktyce Artystycznej” w KMH Sztokholm 03-05.06. 2023 (EEAP Erasmus+)

I co dalej? Zebranie wykładowców uczelni europejskich w ramach

Ostatni dzień konferencji był przeznaczony głównie rozwijaniu współpracy pomiędzy wszystkimi ośrodkami europejskimi, w których można studiować metodę rytmiki.
Wszyscy profesorowie prezentowali swoje uczelnie oraz omawiali  programy studiów. Dr hab. Barbara Dutkiewicz prof. AM przeprowadziła „Prezentację programu nauczania i profilu kształcenia w AM w Katowicach”.
Ważnym aspektem spotkania była analiza obecnej sytuacji europejskiego szkolnictwa wyższego, poszukiwanie sposobów współpracy oraz międzynarodowej promocji metody rytmiki.
Powstało nowe Europejskie Committee, które podjęło się rozwijania przyszłej współpracy: Eva Nivbrant (Szwecja), Katrin Rohlfs (Szwajcaria), Barbara Dutkiewicz (Polska).

The European Commission's support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.